Jaunumi

2022. gada 7. janvārī

”Grand Prix #15” uzvarētāji un Speciālbalvas laimētāja ir apbalvoti! Lielās un Lojalitātes balvu ieguvēja Lidija Pupure un Speciālbalvas laimētāja Inta Gudreniece saņēmušas savas balvas 2021. gada izskaņā, savukārt 300 Veicināšanas balvas ir piegādātas uzvarētāju pasta nodaļās.
Mēs ar prieku informējam par jaunās ”Grand Prix #16” spēles un jaunās Speciālbalvas loterijas sākumu! Aicinām sekot līdzi savai pastkastei, jo iespējams aicinājumu piedalīties jaunajā spēlē drīzumā saņemsiet tieši Jūs!

“Grand Prix“ #15 Lielās un Lojalitātes balvas ieguvēja Lidija Pupure no Rīgas

“Grand Prix“ #15 Lielās un Lojalitātes balvas ieguvēja Lidija Pupure no Rīgas

15 000 EUR Speciālbalvas laimētāja Inta Gudreniece no Ogres novada

15 000 EUR Speciālbalvas laimētāja Inta Gudreniece no Ogres novada

2022. g. 5. janvārī

”Grand Prix #15” uzvarētāju finālatlase notika 2021. gada 21. decembrī. Sižetu par uzvarētāju finālatlases norisi varēja vērot televīzijā – trešdien, 2021. gada 22. decembra pēcpusdienā kanālā TV3.
Video sižetu var apskatīt ŠEIT

2021. g. 21. decembrī

Veiksmīgi noslēgusies “Grand Prix #15″ finālatlase un Speciālbalvas loterijas izloze!

Lielo balvu 40 000 EUR + Lojalitātes balvu 5000 EUR ieguvusi Lidija Pupure no Rīgas (H 3785132) un Speciālbalvu 15 000 EUR laimējusi Inta Gudreniece no Ogres novada (V 5283024)! Ar prieku publicējam “GRAND PRIX #15″ UZVARĒTĀJU SARAKSTU.

Tuvākajā laikā visiem laimētājiem tiks izsūtītas ierakstītas vēstules pa pastu ar paziņojumu par iegūto balvu un informāciju par tās saņemšanu.

Izlozes norise tiks translēta televīzijā – trešdien, 2021. gada 22. decembra pēcpusdienā kanālā TV3, kā arī visi rezultāti tiks publicēti laikrakstā “Diena” ceturtdien, 2021. gada 23. decembrī.

“Reader's Digest“ Baltijas valstu pārstāvniecību direktors Juozas Mačys

“Reader's Digest“ Baltijas valstu pārstāvniecību direktors Juozas Mačys

2021. gada 3. decembrī

Rudens balvas 500 EUR apmērā ieguvēja Emīlija Brokāne no Rēzeknes novada un Svētku balvas – “Tissot” zīmola rokas pulksteņu komplekta – ieguvēja Gaļina Koroļova no Jelgavas novada tika apbalvotas!
“Grand Prix” komanda atgādina, ka tuvojas “Grand Prix #15″ finālatlase un Speciālbalvas loterijas izloze! Vēlam veiksmi visiem dalībniekiem!

2021. gada 2. decembrī

Ziemas balvas izloze ir veiksmīgi noslēgusies! Ziemas balvu 500 EUR vērtībā ieguvusi Māra Mārcena no Ķeguma! Pavisam drīz personīgi sazināsimies ar balvas ieguvēju, lai precizētu informāciju par balvas saņemšanu!
Ar patiesu gandarījumu apsveicam Ziemas balvas ieguvēju!

2021. gada 17. novembrī

Spēles “Grand Prix” balvu ieguvēji, neskatoties uz pašreizējo ārkārtas situāciju, saņem savas balvas!
Spēles “Grand Prix” Uzticības balvas – 500 EUR – ieguvējs Valērijs Kuzmans no Gulbenes un Ekspress balvas – 500 EUR – ieguvēja Māra Blāķe no Rīgas ir apbalvoti.
“Grand Prix” komanda vēl veiksmi visiem dalībniekiem nākamajās balvu izlozēs!

2021. gada 10. novembrī

Svētku balvas izloze ir veiksmīgi noslēgusies! Svētku balvu – “Tissot” zīmola rokas pulksteņu komplektu – ieguvusi Gaļina Koroļova no Jelgavas novada! Pavisam drīz personīgi sazināsimies ar balvas ieguvēju, lai precizētu informāciju par balvas saņemšanu!
Ar patiesu gandarījumu apsveicam Svētku balvas ieguvēju!

2021. gada 28. oktobrī

Ekspress balvas izloze ir veiksmīgi noslēgusies! Ekspress balvu 500 EUR vērtībā ieguvusi Māra Blāķe no Rīgas! Pavisam drīz personīgi sazināsimies ar balvas ieguvēju, lai precizētu informāciju par balvas saņemšanu!
Ar patiesu gandarījumu apsveicam Ekspress balvas ieguvēju!

2021. gada 20. oktobrī

Rudens balvas izloze ir veiksmīgi noslēgusies! Rudens balvu 500 EUR vērtībā ieguvusi Emīlija Brokāne no Rēzeknes novada! Pavisam drīz personīgi sazināsimies ar balvas ieguvēju, lai precizētu informāciju par balvas saņemšanu!
Ar patiesu gandarījumu apsveicam Rudens balvas ieguvēju!

2021. gada 13. oktobrī

Uzticības balvas izloze ir veiksmīgi noslēgusies! Uzticības balvu 500 EUR vērtībā ieguvis Valērijs Kuzmans no Gulbenes! Pavisam drīz personīgi sazināsimies ar balvas ieguvēju, lai precizētu informāciju par balvas saņemšanu!
Ar patiesu gandarījumu apsveicam Uzticības balvas ieguvēju!

2021. gada 21. jūlijā

Zelta piedāvājuma balvas izloze ir veiksmīgi noslēgusies! Zelta piedāvājuma balvu 500 EUR vērtībā ieguvusi Gaida Zemniece no Rīgas! Pavisam drīz personīgi sazināsimies ar balvas ieguvēju, lai precizētu informāciju par balvas saņemšanu!
Ar patiesu gandarījumu apsveicam Zelta piedāvājuma balvas ieguvēju!

2021. gada 2. jūlijā

2021. gada 16. jūnija Speciālbalvas laimētāja ir apbalvota!
Ievērojot pašreizējo epidemioloģisko situāciju valstī, tradicionāli svinīgo uzvarētāju apbalvošanas ceremoniju nācās atcelt, tādēļ SIA RD Baltic pārstāvji personīgi apciemoja 15 000 EUR Speciālbalvas ieguvēju – Laumu Štāli no Tērvetes novada.
Mēs ar prieku informējam par jaunā Speciālbalvas loterijas posma sākumu – sekojiet līdzi jaunumiem savā pastkastītē un nepalaidiet garām savu iespēju piedalīties!

15 000 EUR Speciālbalvas laimētāja Lauma Štāle no Tērvetes novada

15 000 EUR Speciālbalvas laimētāja Lauma Štāle no Tērvetes novada

2021. gada 1. jūlijā

Veiksmīgi noslēgusies 2021. gada 16. jūnija Speciālbalvas loterijas izloze! Sižetu par Speciālbalvas izlozi varēja vērot televīzijā – piektdien, 2021. gada 18. jūnija vakarā kanālā TV3.
Video sižetu var apskatīt ŠEIT

2021. g. 16. jūnijā

Veiksmīgi noslēgusies Speciālbalvas loterijas izloze! Ar patiesu prieku paziņojam, ka tika noskaidrots 2021. GADA 16. JŪNIJA SPECIĀLBALVAS IEGUVĒJS
Tuvākajā laikā laimētājai pa pastu tiks izsūtīta ierakstīta vēstule ar paziņojumu par laimēto Speciālbalvu un informāciju par tās saņemšanu.
Izlozes norise tiks translēta arī televīzijā – piektdien, 18. jūnija vakarā kanālā TV3 ap plkst. 18:00, kā arī rezultāts tiks publicēts laikrakstā “Diena” pirmdien, 21. jūnijā.

2021. gada 12. maijā

Spēles “Grand Prix” Īpašā kandidāta balvas – 500 EUR – ieguvēja Anna Meņģelsone no Ķeguma novada ir apbalvota.
“Grand Prix” komanda vēl veiksmi visiem dalībniekiem nākamajās balvu izlozēs!

2021. gada 9. aprīlī

Spēles “Grand Prix” Aktivitātes balvas – 500 EUR – ieguvēja Ruta Bobkova no Lubānas novada un Ekskluzīvās balvas – 500 EUR – ieguvēja Gina Rudēvica no Ventspils ir apbalvotas.
“Grand Prix” komanda vēl veiksmi visiem dalībniekiem nākamajās balvu izlozēs!

2021. g. 24. martā

Īpašā kandidāta balvas izloze ir veiksmīgi noslēgusies! Īpašo kandidāta balvu 500 EUR vērtībā ieguvusi Anna Meņģelsone no Ķeguma novada! Pavisam drīz personīgi sazināsimies ar balvas ieguvēju, lai precizētu informāciju par balvas saņemšanu!
Ar patiesu gandarījumu apsveicam Īpašā kandidāta balvas ieguvēju!

2021. g. 17. martā

Ekskluzīvās balvas izloze ir veiksmīgi noslēgusies! Ekskluzīvo balvu 500 EUR vērtībā ieguvusi Gina Rudēvica no Ventspils! Pavisam drīz personīgi sazināsimies ar balvas ieguvēju, lai precizētu informāciju par balvas saņemšanu!
Ar patiesu gandarījumu apsveicam Ekskluzīvās balvas ieguvēju!

2021. g. 12. martā

Spēles “Grand Prix” balvu ieguvēji, neskatoties uz pašreizējo situāciju valstī, saņem savas balvas!
TV izspēles balvas 1000 EUR vērtībā ieguvējs Anatolijs Pugačovs no Liepājas tika apbalvots.
“Grand Prix” komanda vēl veiksmi visiem dalībniekiem nākamajās balvu izlozēs!

2021. g. 3. martā

Aktivitātes balvas izloze ir veiksmīgi noslēgusies! Aktivitātes balvu 500 EUR vērtībā ieguvusi Ruta Bobkova no Lubānas novada! Pavisam drīz personīgi sazināsimies ar balvas ieguvēju, lai precizētu informāciju par balvas saņemšanu!
Ar patiesu gandarījumu apsveicam Aktivitātes balvas ieguvēju!