PAR MUMS

“Grand Prix” – tā ir spēle, kurā spēles dalībniekiem ir iespēja ne tikai iegādāties ierobežotā tirāžā izdotas īpašas preces, bet arī iegūt vairāk nekā 40 000 EUR vai 15 000 EUR Speciālbalvu! “Grand Prix” spēle tiek organizēta Latvijā jau kopš 2010. gada un līdz šim ir apbalvoti jau vairāk nekā 2500 spēles dalībnieki un izsniegtas fantastiskas balvas vairāk nekā 650 000 EUR vērtībā.

Tiem, kas ir saņēmuši “Grand Prix” piedāvājumu, jau ir paveicies! Šo piedāvājumu var saņemt tikai ierobežots cilvēku skaits, kas tiek atlasīts nejaušā kārtībā.

Un vēl vairāk:
- Piedalīšanās “Grand Prix” ir bezmaksas!
- Nav obligāti jāpērk piedāvātās preces.
- Visiem spēlētājiem ir iespēja uzvarēt.

Uzzināt vairāk par “Grand Prix” spēli varat, sūtot e-pastu uz info@grandprix.lv

vai zvanot pa tālruni 670 61 777.

“Reader’s Digest” ir lielākā izdevniecība pasaulē, kas darbojas kopš 1922. gada un kura organizē līdzīgas spēles vairāk nekā 70 pasaules valstīs – tādās kā Lielbritānija, Vācija, Francija, Spānija, Portugāle, Zviedrija, Norvēģija, Somija, Slovēnija, Čehija, Polija, Kanāda, Krievija, Lietuva u.c.

“Reader’s Digest” izdevniecība pasaulē kļuva slavena pateicoties augstas kvalitātes izglītojošām un praktiskām grāmatām (tādas tēmas kā veselība, dari pats, virtuve, dārzkopība u.tml.) un turpina vēl joprojām attīstīties, piedāvājot arī dažādas citas augstvērtīgas preces visai ģimenei.

“Reader’s Digest” pārstāvis Latvijā ir SIA “RD Baltic”. Uzņēmuma vadītājs – valdes loceklis Juozas Mačys.

www.rd.com

SADARBĪBAS PARTNERI


“Jumava” ir Latvijas grāmatnīca apgāds, kas ienāca pirms vairāk nekā 20 gadiem, savu darbību uzsākot nelielā istabiņā. Liela darba un pūļu dēļ, tā ir viena no Latvijas lielākajām grāmatnīcām, kura piedāvā plašu grāmatu klāstu un kuras grāmatnīcas atrodas visā Latvijā. “Jumava” sadarbojas ar Latvijā labi zināmiem rakstniekiem. Apgāds “Jumava” arī rīko dažādus rakstniecības konkursus gan bērniem, gan pieaugušajiem, iesaistās labdarības pasākumos, piedalās “Dzejas dienās” un citos kulturālos pasākumos.

Apgāda vadītājs – prezidents Juris Visockis.

www.jumava.lv

www.gramata24.lv

“MicRec” jeb “Mikrofona ieraksti” ir mūzikas ierakstu kompānija – Latvijas mūzikas tirgus līderis jau vairāk kā 20 gadu. Kompānija šajos gados ir sadarbojusies ar lielākajiem pašmāju populārās mūzikas māksliniekiem – tādas leģendas kā Maestro Raimonds Pauls, “Prāta vētra”, “Līvi”, Imants Kalniņš, “Zodiaks”, Mārtiņš Freimanis, Olga Rajecka, Laima Vaikule, Igo, Ivo Fomins un citi. Līdz šim izdots vairāk kā 500 mūzikas albumu. Vairāki desmiti no tiem saņēmuši augstāko atzinību “Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvā” un citās profesionāļu un klausītāju aptaujās.

Kopš 1990. gadu otrās puses “Mikrofona ieraksti” strādā arī starptautiskajā mūzikas apritē, sadarbojoties ar kompānijām “Universal Music”, “EMI Music”, “Sony Music” un “Playground Music Scandinavia” un izplatot šo kompāniju produkciju Baltijas valstīs, kā arī licencējot tām latviešu izpildītāju darbus izdošanai ārvalstīs.

Kompānijas dibinātāja un valdes priekšsēdētāja – Elita Mīlgrāve.

www.micrec.lv

Starptautiskais tiešās tirdzniecības uzņēmums “Eastcon” savu darbību sācis 1989. gadā, Vācijā, savukārt Latvijā darbība ir aizsākta 1995. gadā. Mūsdienās “Eastcon” ir attīstījis uzņēmumu tīklu ar vairākām pārstāvniecībām Austrumeiropā.

“Eastcon” savu darbību sāka izplatot augstvērtīgas kvalitātes gultas piederumus no dabīgās aitu vilnas. Uzņēmumam attīstoties ir papildināts arī piedāvāto preču klāsts. Šobrīd “Eastcon” saviem klientiem piedāvā ne tikai gultas piederumus, bet arī augstvērtīgus virtuves piederumus, kvalitatīvus masāžas krēslus u.c. preces.

www.eastcon.com