PAR MUMS

“Grand Prix” – tā ir spēle, kuru starptautiskās izdevniecības “Reader’s Digest” pārstāvniecība Latvijā SIA “RD Baltic” rīko jau kopš 2010. gada un līdz šim ir apbalvoti jau vairāk nekā 3500 uzvarētāji un izsniegtas fantastiskas balvas vairāk nekā 680 000 EUR vērtībā!

Ja Jūs saņēmāt piedāvājumu piedalīties “Grand Prix” spēlē, Jums jau ir paveicies, jo:
- Piedalīšanās “Grand Prix” ir bezmaksas!
- “Grand Prix” balvu fondā kopā ar citām balvām ir satriecoša Lielā balva 40 000 EUR apmērā!
- Visiem dalībniekiem ir iespēja iegūt balvas!

Uzzināt vairāk par “Grand Prix” spēli varat, sūtot e-pastu uz info@grandprix.lv

vai zvanot pa tālruni 670 61 777.

Speciālbalvas loterija ir preču loterija, ko rīko SIA “RD Baltic”, piedāvājot “Grand Prix” dalībniekiem iespēju iegādāties ierobežotā tirāžā izdotas īpašas preces. Kopš 2010. gada ir pasniegtas jau 20 Speciālbalvas vairāk nekā 295 000 EUR vērtībā! 2021. gada loterijās dalībniekiem ir iespēja laimēt Speciālbalvu 15 000 EUR apmērā. Ar aktuālo loterijas atļauju un loterijas noteikumiem var iepazīties sadaļā “NOTEIKUMI”.

“Reader’s Digest” ir lielākā izdevniecība pasaulē, kas darbojas kopš 1922. gada un kura organizē “Grand Prix” spēlei līdzīgas spēles vairāk nekā 70 pasaules valstīs – tādās kā Lielbritānija, Vācija, Francija, Spānija, Portugāle, Zviedrija, Norvēģija, Somija, Slovēnija, Čehija, Polija, Kanāda, Lietuva, Igaunija u.c.

“Reader’s Digest” izdevniecība pasaulē kļuva slavena pateicoties augstas kvalitātes izglītojošām un praktiskām grāmatām (par veselību, “dari pats”, virtuvi, dārzkopību u.tml.), un turpina vēl joprojām attīstīties, piedāvājot arī dažādas citas augstvērtīgas preces visai ģimenei.

“Reader’s Digest” pārstāvis Latvijā ir SIA “RD Baltic”.

www.rd.com

SADARBĪBAS PARTNERI


“Jumava” ir Latvijas apgāds, kas pirms vairāk nekā 20 gadiem savu darbību uzsāka nelielā istabiņā. Liela darba un pūļu dēļ, tā ir viena no Latvijas lielākajām grāmatnīcām, kura piedāvā plašu grāmatu klāstu un kuras grāmatnīcas atrodas visā Latvijā. “Jumava” sadarbojas ar Latvijā labi zināmiem rakstniekiem. Apgāds “Jumava” rīko dažādus rakstniecības konkursus gan bērniem, gan pieaugušajiem, iesaistās labdarības pasākumos, piedalās “Dzejas dienās” un citos kulturālos pasākumos.

Apgāda vadītājs – prezidents Juris Visockis.

www.jumava.lv
www.gramata24.lv

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4000 darbinieku.

www.pasts.lv